П’ятниця, 21 Червня, 2024

Від “козлів” до “ірисок”: загадкові прізвиська відомих футбольних клубів

Прізвиська футбольних гігантів: таємниці неофіційних назв.

Багато шанованих футбольних колективів всесвітньо відомі не лише своїми офіційними найменуваннями, а й прізвиськами, які привертають увагу вболівальників. За кожною такою “кличкою” ховається захоплююча історія. 

Слід додати, що незважаючи на новорічні свята, футбольні матчі продовжуються. Дізнатись, які поєдинки проходять прямо зараз, а також зробити ставку на фаворита матчу можна у відомій БК Марафонбет. Перш ніж укладати парі, слід прочитати детальний огляд на цю контору тут.

“Козли” – футбольний символ “Кельна”

Прізвисько “козли” стало невід’ємною частиною ідентичності німецького клубу “Кельн”. Ця асоціація виникла в середині 20-го століття, коли головному тренеру команди Хеннесу Вайсвайлеру як подарунок вручили справжнього цапа. Жарт зробили реальністю, і козел став не лише улюбленцем футболістів, а й символом успіху для клубу. Цей період співпав із золотою ерою “Кельна” у 1960-і роки, коли команда здобула три чемпіонські титули, останній з яких був здобутий у 1978 році. 

“Іриски” – таємниця прізвиська “Евертона”

Загадкове прізвисько “іриски”, пов’язане з клубом “Евертон” з Ліверпуля, привертає увагу багатьох футбольних ентузіастів. Прізвисько виникло після переїзду команди на новий стадіон “Гудісон Парк”. Існує кілька версій його походження, одна з яких стверджує, що воно пов’язане з магазином солодощів, які торгували цукерками-ірисками поряд із новою ареною.

“Каноніри” – артилерійський слід “Арсеналу”

Футбольний клуб “Арсенал” з Англії прозвали “канонірами” через своє розташування біля артилерійського складу. Зображення артилерійської гармати на гербі клубу нагадує про те, як зароджувалася ця команда. Це войовниче прізвисько додало клубу додаткову індивідуальність та стало невід’ємною частиною його історії.

Таким чином, за кожним прізвиськом стоїть захоплююча історія, яка пожвавлює та прикрашає світ футбольних традицій.

Latest Posts

.,.,.,.,.,.,.,. Copyright © Partial use of materials is allowed in the presence of a hyperlink to us.