Субота, 18 Травня, 2024

У Чернівцях почали розбирати головну новорічну ялинку

Новорічні свята у Чернівцях закінчилися і головну ялинку Буковини почали сьогодні демонтувати. Новорічна красуня прикрашала Соборну площу міста більше місяця і сьогодні, 26 січня, її почали розбирати. Більше на chernivtsi-future.com.ua.

Про це повідомляє видання АСС.

Про те, коли штучне чернівецьке дерево демонтують розповіла виданню начальниця міського управління культури  Юлія Сафтенко. Очільниця зазначила, що оскільки дерево штучне, на його демонтаж виділили дві доби. Цей процес є новим для працівників, тож вони сподіваються вже повністю розібрати дерево до завтра.

Після того, як ялинку заберуть, її будуть зберігати на складі Чернівецької міської ради, що на вул. Комунальників. Це приміщення добре підходить для зберігання дерева, адже там немає вологості. 

У приміщенні на Комунальників ялинку зберігатимуть до наступного року, адже купували штучне дерево для того, щоб використовувати його щороку на новорічно-різдвяні свята. Ялинка має 18 метрів висоти.

Цього року дерево встояло після буревію, який пронісся містом та довело свою міцність, тож ми побачимо цю ялинку і в наступному 2023 році. 

Latest Posts

.,.,.,.,.,.,.,. Copyright © Partial use of materials is allowed in the presence of a hyperlink to us.