Субота, 18 Травня, 2024

Михайлішин побував на вулиці Рівненській, щоб заспокоїти обурення чернівчан

Кандидат у мери Чернівців Віталій Михайлішин продовжує дивувати містян своєю політичною та соціальною активністю і різко посиленою громадською позицією. Іншими словами, агітаційний піар запущений у депутата не на жарт. Зокрема вчора, 24 вересня, він перемкнув свою увагу на стан вулиці Рівненської у Чернівцях, яка мало не два десятиліття перебуває у жахливому експлуатаційному стані. На ремонт дороги потрібно щонайменше 45 мільйонів гривень, яких немає ні у міській раді, ні у державного бюджету. Більш детально читайте у матеріалі на “chernivtsi-future.com.ua“.

Здійснити капітальний ремонт – справа не з легких, але мешканці чекають на це «чудо» вже занадто довго. Звідусіль чути скарги на місцеву владу за її безініціативність у цьому питанні. Хоча кредит у 150 мільйонів, взяти який в українського банку було в планах Чернівецької міськради донедавна, створював надію на позитивний результат у ближньому майбутньому. Тим не менш, Міністерство фінансів відхилило заявку, тож тепер коштів знову немає, і Рівненській загрожує забуття на невизначений термін.

Віталій Михайлішин звернув увагу на проблему та приїхав зустрітися з мешканцями вулиці. Він вислухав обурливі висловлювання у сторону відсутності діяльності зі сторони міської ради, хоча запевнив, що особисто разом зі своєю командою надалі добиватиметься якщо не погодження кредиту, то виділення коштів на капітальний ремонт за рахунок державної субвенції. Також депутат пообіцяв, що не залишить чернівчан напризволяще із проблемою відсутності централізованого опалення у деяких під’їздах.

Так, близько 19 сімей наразі проживають у новобудові, один із під’їздів яких звели без належної документації та конкурсу, тож ввести у експлуатацію повністю його не можуть. Люди живуть без газу, користуючись всіма можливими хитростями для приготування їжі та обігріву квартири. З цим Михайлішин до початку опалювального сезону також пообіцяв розібратися. Побачимо, наскільки вдало це вийде у кандидата у мери Чернівців.

Latest Posts

.,.,.,.,.,.,.,. Copyright © Partial use of materials is allowed in the presence of a hyperlink to us.