Субота, 18 Травня, 2024

Стали відомі дата і час відкриття головної ялинки Чернівців

У Чернівцях вже цього тижня відбудеться відкриття головної ялинки Буковини. Встановлення ялинки наразі уже завершили, цьогоріч вона вперше буде штучною. Більше на сайті chernivtsi-future.com.ua.

Про це повідомляє ІА АСС.

Дерево вже прикрашене, проте роботи наразі ще тривають, також планують вже скоро відкрити ярмарок. Попередньо зазначалося, що роботи з прикрашання ялинки триватимуть до 15 грудня. Прикрашатимуть ялинку дизайнери, цього року вона штучна і також немає обертового механізму, який був минулими роками. Минулого року робота дизайнера була простішою: заїжджала вишка, дизайнер залізав на люльку і ялинка могла крутитися, тож процес прикрашання тривав меншу кількість часу. Про це розповіла Юлія Сафтенко. 

Місце, де буде стояти головна буковинська красуня незмінне, це центр Соборної площі. Цьогорічну ялинку купили за 800 тисяч гривень, задекорують її у срібні та золотисті кольори. 

Урочисте відкриття головної ялинки Буковини відбудеться 19 грудня (у неділю) о 17:00. Під час відкриття організатори проситимуть дотримуватися карантинних обмежень, зберігати дистанцію та використовувати засоби індивідуального захисту. 

Поки на площі продовжують облаштування Різдвяного містечка, а у сквері встановили дитячий атракціон. Також тут працюватиме новорічна ковзанка. 

Latest Posts

.,.,.,.,.,.,.,. Copyright © Partial use of materials is allowed in the presence of a hyperlink to us.