Субота, 18 Травня, 2024

Найкращі електром’ясорубки 2022 року

Механічна електром’ясорубка поступово відходить у минуле. Її сучасні нащадки легко справляються із приготуванням фаршу, а за допомогою спеціальних насадок для ковбас, дерунів, овочів, ягід та печива полегшують приготування інших страв. Про найпопулярніші електром’ясорубки 2022 року, які отримали найбільшу кількість позитивних відгуків у Чернівцях та інших містах країни, читайте у цьому матеріалі.

Серед найпопулярніших м’ясорубок є як бюджетні моделі, що завоювали народну любов чернівчан доступністю та простотою в експлуатації, так і дорогі м’ясорубки, які більше нагадують кухонний комбайн.

DELFA DMG-1530R

Недорога м’ясорубка потужністю 1000 Вт призначена для найпростіших процедур. У ній є насадка для “Кеббе”, для ковбасок та 2 насадки для терки. Є реверс та захист від перевантажень. Вирізняється довговічністю при активному використанні.

POLARIS PMG 1872

Більш потужна (1800 Вт) м’ясорубка POLARIS та продуктивністю 2 кг/хв. має такі самі насадки, як і DELFA. Є реверс та присоски, завдяки чому вона стійко кріпиться до столу. Тиха у роботі, компактна на кухні.

ZELMER ZMM2854B

Модель з максимальною потужністю 1500 Вт, чого цілком вистачає для домашнього використання. Продуктивність – 1,5 кг/хв. Покупці відзначають, що після застосування м’ясорубки можна швидко і легко її помити.

MOULINEX ME111032

Максимальна потужність цієї м’ясорубки – 1400 Вт, а продуктивність – 1,7 кг/хв. Ідеальна для невеликої родини. Займає мало місця, працює тихо, є реверс.

TEFAL NE688837

Модель величезної потужності 2200 Вт легко переробляє великі обсяги м’яса та інших продуктів. Це швидше  кухонний комбайн, ніж м’ясорубка. Має безліч функцій. Але й ціна за все це у м. Чернівці відповідна.

Latest Posts

.,.,.,.,.,.,.,. Copyright © Partial use of materials is allowed in the presence of a hyperlink to us.