П’ятниця, 21 Червня, 2024

“Минай” приймає жорстке рішення щодо зарплат

“Минай”, закарпатський футбольний клуб, який опинився у фінансових труднощах, стикається з реальними викликами, і ці проблеми виявились не міфом, а суворою реальністю.

Із завершенням першого етапу чемпіонату клуб із Закарпаття перебуває на останньому місці в Українській Прем’єр-лізі, так і не здобувши жодної перемоги. Наступний тур УПЛ запланований на січень наступного року. Переглянути вигідні коефіцієнти на українські та світові поєдинки можна у БК Мелбет. Робити ставку може тільки авторизований користувач, тож спершу слід дізнатись все про вхід Мелбет.

За даними, що надійшли, клуб ухвалив рішення про різке скорочення зарплат своїм гравцям. Це скорочення заплановане дуже значним: якщо раніше ключові футболісти отримували в районі 100 тисяч гривень на місяць, то тепер їм доведеться обмежитися лише 35-40 тисячами. Також повідомляється, що середня зарплата гравців клубу знизиться до 25-30 тисяч гривень.

Це неминуче призведе до того, що у складі “Миная” почнуть переважати молоді футболісти, які не мають можливості претендувати на високі заробітні плати. У цьому контексті стає логічним масовий відтік гравців, який зараз відчуває “Минай” (повідомляється про те, що клуб розлучається із дев’ятьма футболістами, і це ще не межа).

Ці економічні змінні можуть суттєво вплинути на подальші перспективи клубу та його складу у поточному сезоні.

Latest Posts

.,.,.,.,.,.,.,. Copyright © Partial use of materials is allowed in the presence of a hyperlink to us.