П’ятниця, 21 Червня, 2024

Бій між Ф’юрі та Усиком пройде у лютому

Стало відомо, що бій Тайсона Ф’юрі та Олександра Усика відбудеться у лютому 2024 року. 

Бій відомого боксера з України Олександра Усика та британського Тайсона Ф’юрі відбудеться 17-го лютого в арабському місті Ер-Ріяді. Бій пройде на арені Kingdom. Усик та Ф’юрі на даний момент мають всі з можливих важливих поясів на двох – WBA, WBO, IBF, IBO та WBC. Таку важливу подію у сфері спорту буде неможливо пропустити. Аби знайти найкращі коефіцієнти у хорошій конторі, слід переглянути рейтинг БК на сайті VseProSport.

У цьому поєдинку буде визначено перший абсолютний чемпіон у важкій вазі за багато років. Поки британський боксер володіє поясом WBC, український боксер контролює всі інші титули WBA, WBO, IBO, IBF.

Представник українського боксера розповів, що український чемпіон підписав договори з трьома партнерами для спарингу. Вони були обрані з понад п’ятдесяти учасників, які були відібрані відповідно до вимог, які видвинула команда Олександра Усика.

Нагадаємо, представники боксера з України почала шукати партнера для спарингу для Олександра. Згодом був оприлюднений список вимог до потенційних кандидатів. Найоптимальніший кандидат для Усика повинен був би бути ідентичний до Ф’юрі.

Нагадаємо, що Усик та Ф’юрі підписали контракти на поєдинок ще у вересні. Базова дата проведення конкурсу спочатку була 23-є грудня. Однак після бою з Нганну сторона Ф’юрі натиснула на зміні дати бою до наступного року. 

Переможець цього бою стане першим абсолютним чемпіоном світу у важкій вазі з часів Леннокса Льюїса.

Також слід додати, що Саудівська Аравія вже приймала реванш Усика та британця Джошуа та бій Ф’юрі з Нганну.

Latest Posts

.,.,.,.,.,.,.,. Copyright © Partial use of materials is allowed in the presence of a hyperlink to us.