Неділя, 21 Квітня, 2024

На Калинівському ринку зовсім скоро відкриють автостанцію

Нещодавно анонсована новина про відкриття біля Калинівського ринку нової автостанції виправдала надії чернівчан. За повідомленням генерального директора КП МТК «Калинівський ринок» Ігоря Маслянчука, всі ремонтні роботи на об’єкті завершені і він повністю готовий до здачі в експлуатацію. Звичайно, наразі станція ще не працює, оскільки потрібно перед тим оформити всі необхідні бюрократичні документи. Та й до переліку чернівецьких вокзалів його ще не внесли. Повідомляє про подію “chernivtsi-future.com.ua” з посиланням на інформаційне агентство «АСС».

Новозбудована станція має у наявності зал очікування, каси, перон, навіси в місцях посадки пасажирів та зону для відстоювання автобусів. Тобто її облаштували за всіма критеріями та вимогами. Не дивно, адже локація прийматиме автобуси не тільки місцевого, обласного чи державного значення, але й міжнародного. Розклад руху транспорту тут будуть узгоджувати з управлінням Державної служби України з безпеки на транспорті в Чернівецькій області.

Зовсім скоро вдасться розвантажити інші вокзали Чернівців та зменшити потік на головних магістралях міста. Це пришвидшить рух транспорту та підвищить рівень безпеки й обслуговування пасажирів.

Latest Posts

.,.,.,.,.,.,.,. Copyright © Partial use of materials is allowed in the presence of a hyperlink to us.