Четвер, 23 Травня, 2024

ТОП місць для ідеальної фотосесії у Чернівцях

Чернівці – це досить гарне місто, фотографуватися тут можна на кожному кроці, що і роблять наші та іноземні туристи. Про те, які місця для фотосесії у нашому місті є найкращими читайте у матеріалі на chernivtsi-future.

Фотографуватися у Чернівцях можна як в районі центру, так і обрати інші цікавіші місця. Тож пропонуємо Вашій увазі основні з них.

Локації для фотосесії у центрі Чернівців

Центр нашого міста – це чудові місця для чарівних фотографій. Фотографуватися тут можна на кожному кроці, але давайте визначимо найкращі локації.

 • Вулиця Кобилянської. Найлегендарнішою вулицею міста по праву називають вулицю імені Ольги Кобилянської, тут просто чарівна архітектура, прекрасні види та найкращий фон для справді красивих фотографій. Фотографуватися тут можна на кожному кроці, адже кожен будиночок на фоні виглядатиме просто чарівно. На цій вулиці можна зробити як живі фото, так і постановочні кадри. Найкраще проводити фотосесії тут зранку або хоч до обіду, оскільки ввечері на вулиці збирається багато людей. 
 • Головний корпус Чернівецького національного університету. Тут виходять надзвичайні чарівні фото, проте варто зазначити, що проведення професійної фотосесії на території університету платне. Але заради кадрів, які можуть тут вийти, заплатити гроші не жаль. Фотографуватися на території університету можна біля корпусів або у парку позаду головного корпусу. Проводити фотосесію всередині університету здебільшого не можна, проте зі спеціальними дозволами можна зайти в мармурову залу та на балкон, з якого відкривається надзвичайний вид на ансамбль резиденції. Робити фотосесію тут люблять і студенти-випускники та ті, хто навчається в університеті. ЧНУ також улюблене місце для проведення весільних фотосесій, на території є церква, де проводять вінчання та після цього весільні фотосесії.
 • Турецька площа – прекрасне місце для фотосесій. Тут досить гарна архітектура, сходинки та прекрасний вид, який можна використати для фону. Тут виходять гарні фото і зранку, і в обід, і ввечері. Людей на площі небагато, тож можете вибирати зручний час і приходити фотографуватися. 
 • Вулички у центрі міста. Можна не обирати конкретну локацію, а просто фотографуватися, гуляючи вуличками міста у центрі. Спробуйте прогулятися вулицями навколо театру, піти на вулицю Українську, Лесі Українки та інші. Тут можна знайти круті локації, цікаві будиночки та надзвичайні оригінальні місця для проведення фотосесій. 

Місця для фотосесії у місцевих парках та скверах

 • Парк Шевченка. У парку виходять досить гарні фотографії, особливо у різні сезони року. Можете провести гарну осінню фотосесію або ж сфотографуватися у парку навесні з першими весняними квітами. У парку Шевченка можна провести фотосесію на лавочках, біля фонтану, в парку атракціонів або просто біля дерев та зеленоїтрави. Фото на природі завжди виходять гарні і чарівні. 
 • Жовтневий парк. У цьому парку фото можуть вийти ще гарнішими. Тут є зручні лавочки, дерев’яні качелі та красиві величні дерева. У парку також розташоване прекрасне озеро біля якого люблять фотографуватися чернівчани і фото тут виходять просто чарівні. Жовтневий парк великий і провести прекрасну фотосесію можна в обох його частинах, як біля озера, так і серед дерев і природи, тож експериментуйте!
 • Сквер біля університету. Цей прекрасний оновлений сквер є чудовим місцем для фотосесії, які віднедавна часто тут роблять. Пофотографуватися можна тут біля будівель, біля фонтану або просто на гарних новеньких лавочках. Сквер розташований поруч з університетом, тож ви можете поєднати фотосесії у двох прекрасних місцях нашого міста. 

Цікаві локації для фотосесії у Чернівцях

 • Ботанічний сад. Це також досить хороший варіант для проведення фотосесії, адже тут зібрано багато цікавих та екзотичних рослин. За фотосесію у ботанічному саду потрібно домовлятися заздалегідь і проводити її краще у теплу пору, проте і зимові фотосесії тут можливі. Ботанічний сад розташований поруч з парком Шевченка, тож можете також провести фотосесію на двох локаціях.
 • Чернівецькі дворики. Якщо хочете зробити оригінальну фотосесію та сповнитися справжньою атмосферою Чернівців, можете спробувати сфотографуватися у різноманітних чернівецьких двориках. Для цього потрібно буде походити центром міста і вибрати зручний та цікавий дворик для фото, але в Чернівцях їх багато, тож Ви точно зможете віднайти те, що шукаєте. Дворики у Чернівцях дуже атмосферні, але зважайте на те, що у них живуть люди, тому фотографуйтеся обережно або краще запитайте дозволу. 
 • Оглядові майданчики. Зробити фотосесію можна і на оглядових майданчиках міста, адже вид із цих місць просто нереальний. Ви можете трішки від’їхати від центру, провести маленьку подорож та зробити цікаві кадри на природі. Це може бути Цецино, Аврора або Гора кохання, можете також вибрати свій оглядовий майданчик, з якого відкривається гарний вид.  

Де ще можна сфотографуватися у Чернівцях

 • Фотостудії. Якщо погода на вулиці не дуже, для фотосесії можна обрати одну з місцевих фотостудій, головне підібрати для себе відповідний образ та заздалегідь домовитися. У фотостудії Ви можете зробити декілька різнопланових фотосесій з різними образами та на різних локаціях, тож за короткий час зможете отримати багато цікавих фотографій. У студії вже є підготовлені локації та фони, правильне світло, тож ні про що не потрібно турбуватися.
 • Дахи будівель. Цікавим варіантом також може бути фотосесія на чернівецьких дахах. Про неї потрібно домовлятися заздалегідь, але таку фотосесію Ви ніколи не забудете, з дахів нашого міста відкриваються надзвичайні види, тому це щось цікаве та незвичайне. Головне під час такої фотосесії будьте обережними, адже проводити фотографування на дахах досить небезпечно. 

Отож, фотографуватися у нашому місті можна у багатьох місцях, але пам’ятайте, що не місце прикрашає людину, а людина місце. Тож любіть себе, фотографуйтеся і отримуйте надзвичайні емоції.

Latest Posts

.,.,.,.,.,.,.,. Copyright © Partial use of materials is allowed in the presence of a hyperlink to us.