Четвер, 23 Травня, 2024

Інноваційні технології прибирання: роботи-пилососи Samsung для ідеальної чистоти

Компанія Samsung не потребує уявлень. Каталог продукції цього південнокорейського бренду дуже великий. Домогосподарки встигли оцінити якість та надійність класичних пилососів Samsung циклонного типу з HEPA-фільтрами, що вловлюють 99,995% дрібнодисперсних частинок.

Але настав час оновлень! Якщо бажаєте перевести турботу про чистоту на новий рівень, інноваційний робот пилосос Samsung стане вашим вірним помічником. Забудьте про стомлюючі прибирання. Автоматизований прибиральник самостійно і без нагадувань наведе лад на підлозі та килимах, збере шерсть домашніх вихованців, видаляє стійкі забруднення та освіжить повітря у квартирі.

Які технології використані в роботах-пилососах Samsung

 1. Штучний інтелект та машинне навчання

Роботи-пилососи наділені передовими датчиками та процесором, який здатний аналізувати навколишнє середовище та приймати рішення на основі отриманих даних. Це дозволяє прибирачеві оптимізувати маршрут прибирання, уникаючи зіткнень з меблями та іншими перешкодами.

 1. Підтримка голосового керування

Bixby та Google Assistant – це голосові помічники, які вміють не тільки вловлювати, а й розуміти команди господарів. Наприклад, проливши випадково каву на кахельну підлогу, достатньо вголос вимовити команду, щоб робот-пилосос вийшов із режиму сну і примчав до вас для швидкого видалення плям з підлоги.

 1. Датчики та камери, які бачать усе

Оснащення роботів-пилососів Samsung передовими сенсорами відіграє ключову роль у їхній ефективності. Вони виявляють забруднення на різних поверхнях та адаптуються до різних типів підлог. Сенсори здатні визначати рівень забруднення та його природу – пил, шерсть, стійкі забруднення, алергени та ін. Процесор вибирає оптимальний варіант очищення поверхні.

 1. Картографування приміщення

Після першого запуску робот “знайомиться” з будинком і складає плани кожної кімнати. Це дозволяє швидко пересуватися оптимальними маршрутами, проникати в важкодоступні місця і вичищати пил з кутів. Роботи-пилососи Samsung можуть зберігати карти одразу кількох котеджів.

Док-станція для підзарядки, вивантаження сміття, очищення робочих органів
У комплекті до роботу-пилососа Samsung покупець отримує док-станцію. Вона виконує кілька функцій:

 • зарядний пристрій – до неї робот самостійно повертається для підзарядки та “сну”;
 • вивантаження сміття – док-станція укомплектована містким контейнером для прийому зібраних у процесі збирання забруднень;
 • сервіс та діагностика;
 • очищення робочих елементів – ротаційних та турбощіток, отвори, через які всмоктується пил із підлоги.

Таким чином, робот-пилосос працює практично в автономному режимі без участі людини. Господарям потрібно лише час від часу виносити зібране сміття. І віддавати команди, коли потрібна термінова допомога автоматичного прибирача.

Причини замовити робот-пилосос Samsung в інтернет-магазині “Цитрус”:

 1. Широкий вибір моделей за ціною від 8 999 гривень;
 2. Можливість оформлення розстрочки прямо на сайті або через мобільний додаток;
 3. Оперативна доставка по Києву, Одесі та Україні загалом;
 4. Професійна команда консультантів, спеціалістів з ремонту та обслуговування;
 5. Вигідні знижки, розпродажі та нарахування кешбеку за кожну покупку.

Більше інформації про вибір та функціонування роботів-пилососів вам готові надати онлайн-консультанти інтернет-магазину “Цитрус”.

Latest Posts

.,.,.,.,.,.,.,. Copyright © Partial use of materials is allowed in the presence of a hyperlink to us.