Субота, 18 Травня, 2024

Де і як чернівчанам оформити туристичну страховку?

Досить часто перед відвідуванням певної країни туристам доводиться оформляти страховку. Туристична страховка — це документ, який у разі виникнення непередбачуваних обставин зможе захистити ваші інтереси, життя. Велику роль відіграє медична страховка для туриста, яка в разі проблем зі здоров’ям дасть змогу пройти обстеження, лікування безплатно.

Плюси оформлення страховки онлайн

Дедалі більше туристів вважає за краще оформляти страховку в онлайн режимі. Такий вибір дозволяє заощадити особистий час, адже не доведеться нікуди їхати, йти. Щоб отримати документ, потрібно сісти за комп’ютер або взяти в руки телефон, далі зайти на сайт страхової, перегорнути пропозиції, порівняти їх. Після оформлення, страховка прийде вам на електронну пошту і буде завжди під рукою. У потрібний момент ви зможете її пред’явити. Досить часто компанії пропонують своїм клієнтам нескладну систему для оформлення.

Ще один плюс — калькулятори для розрахунку вартості страховки. Багато фірм на своїх сайтах пропонують скористатися калькулятором. За допомогою нього ви зможете вирахувати суму, яку потрібно платити та подивитися як формується вартість.

Досить часто під час оформлення страховки в кабінеті агента, люди стикаються з тим, що фахівець нав’язує зайву страховку або додаткову платну опцію до неї. Не варто забувати, що всі агенти працюють заради своєї вигоди, тому існує великий ризик необдумано переплатити. Онлайн купівля позбавить вас цього.

Як вибрати поліс?

Щоб правильно вибрати страховку, необхідно враховувати певні нюанси.

  • Як часто ви будете подорожувати? Якщо більше однієї поїздки на рік, то краще брати поліс на кілька поїздок.
  • Тривалість поїздки. Якщо ви їдете надовго, віддавайте перевагу річному полісу.
  • Пам’ятайте, якщо ви плануєте займатися спортом або активним відпочинком під час подорожі, то потрібно це заздалегідь передбачити й підібрати відповідний поліс. Інакше раптом станеться нещасний випадок або ви отримаєте травму, страхова може не виплатити компенсацію. Важливо розуміти, що на ціну страховки впливає вид спорту, яким ви будете займатися. Наприклад, плавання обійдеться набагато дешевше, ніж екстремальні види спорту.   
  • Вивчіть вимоги країни в яку збираєтеся їхати.
  • Звертайтеся тільки в перевірені страхові компанії, які вже давно надають свої послуги.

Дотримуючись цих порад, ви зможете підібрати для себе вигідний поліс, з яким можна нічого не боятися під час подорожі.

Latest Posts

.,.,.,.,.,.,.,. Copyright © Partial use of materials is allowed in the presence of a hyperlink to us.