Вівторок, 23 Липня, 2024

Чому чернівчанам слід обирати ортопедичні матраци

Чернівчани віддають перевагу активному способу життя, який можливий також завдяки повноцінному сну. Запорукою здорового та відновлювального сну є  зручний матрац. А ще краще – ортопедичний. Звичайно, є містяни, які віддають перевагу старій добрій класиці. За посиланням https://sharm.store/uk/category/matrasy-160h200 можна обрати як пружинний варіант, так і різні види ортопедичних матраців. Поговоримо про переваги другого варіанту.

Здоров’я – на першому місці

Повноцінний сон – запорука гарного самопочуття, стійкого імунітету, позитивного настрою та енергії на весь робочий день. Сон на ортопедичному матраці здатен забезпечити чернівчанам повноцінний відпочинок вночі.

Такі матраци рекомендують при проблемах з опорно-руховим апаратом. Підтримка правильного положення тіла під час сну дозволить не провокувати ускладнення хронічних захворювань. Широкий сортимент  дає змогу обрати модель на власний смак та гаманець. 

Ортопедичний матрац дозволяє:

  • уникнути захворювань хребта та шийного відділу, сколіозу, остеохондрозу;
  • забезпечувати повноцінний сон. Зручне положення та правильна підтримка тіла – запорука гарного самопочуття та відновлення організму;
  • позбавитись від болю у спині, шиї, суглобах та хребті. Ці неприємні симптоми чернівчани можуть відчувати вранці, після сну.

Види наповнювачів

В ортопедичних матрацах найважливішим є наповнення. Від цього залежить його жорсткість та комфорт під час сну. Матраци бувають повністю з одного матеріалу, або в кілька різних шарів.

Найчастіше на ринку можна зустріти наступні наповнювачі:

  • кокосова койра. Це натуральний матеріал, який комбінують 50/50 із латексом. Такі матраци обирають за їх повітропроникність, гігроскопічність та здатність відштовхувати запахи;
  • Memory Foam. Це модифікація пінополіуретану. М’яка піна гарно підлаштовується під форму тіла та надійно його підтримує. Такі матраци обирають алергіки, містяни із проблемами хребта та прикуті до ліжка хворі;
  • латекс. Має пористу структуру, завдяки якій в ньому не розмножуються бактерії. Також він гарно зберігає тепло та є гіпоалергенним;
  • пінополіуретан. Матеріал добре витримує тиск, тож підійде чернівчанам з різною масою тіла. Наповнювач має гарну вентиляцію, терморегуляцію та не затримує вологу.

Отже, чернівчанам при виборі матраца, варто придивитись саме до ортопедичного. Він має чимало переваг для здоров’я та якісного сну, а також широкий асортимент наповнювачів. З ними можна ознайомитись в магазині Sharm.

Latest Posts

.,.,.,.,.,.,.,. Copyright © Partial use of materials is allowed in the presence of a hyperlink to us.