Понеділок, 20 Травня, 2024

З Чернівців до Коровії курсуватиме тролейбус: маршрут уже затверджено

У Чернівецькій міській ради ініціювали запуск нового експериментального тролейбусного маршруту за межі міста, а саме – до населених пунктів Чорнівка та Коровія. Розпорядження про розробку та втілення ідеї у життя надав секретар міської ради Василь Продан, який разом із керівником Чернівецького тролейбусного управління відповідатиме за моніторинг ситуації. Таким чином людям, яким доводилось власними силами чи попутними маршрутами добиратися до міста, полегшать можливість виходити на роботу чи займатися будь-якими іншими особистими справами. Особливо це актуально для людей пенсійного віку. Деталі про подію дізнайтеся у матеріалі на “chernivtsi-future.com.ua“.

Вчора, 7 жовтня, один тролейбус пустили до Коровії з метою перевірити, чи впорається цей громадський транспорт з особливостями дорожніх умов, чи витримає акумулятор тощо. Тролейбус стартував від Соборної площі, далі їхав вулицями Героїв Майдану, Комарова, Головною напряму до заводу «Кварц», де виїжджав за межі Чернівців, знявши штанги і перемкнувшись на автономну ходу. Звісно, пасажирів усередині не було, оскільки для початку хотіли переконатися у безперешкодному подоланні такого довгого шляху. Пізніше планують здійснити ще один пробний виїзд, але вже із людьми у вагоні.

Власне, описаний вище маршрут і буде основним для цього тролейбусу. У місті він курсуватиме так само, як 6-ий тролейбус, а поза Чернівцями його кінцевою зупинкою буде заправка у селі Коровія. По дорозі транспорт зупинятиметься всього двічі, проте у ЧТУ запевняють, що навіть двох зупинок буде більш ніж достатньо. Що стосується вартості проїзду, то квиток вартуватиме стільки ж, скільки громадському «рогатому» транспорті у Чернівцях, оскільки і Чорнівка, і Коровія входять до складу Чернівецької об’єднаної територіальної громади.

Наразі ЧТУ очікує на офіційне розпорядження від міської ради з дозволом запускати маршрут. Ймовірніше всього, перша повноцінна поїздка відбудеться вже наступного тижня.

Latest Posts

.,.,.,.,.,.,.,. Copyright © Partial use of materials is allowed in the presence of a hyperlink to us.