Доступ до інструментів для укладання, якими раніше користувалися тільки професійні майстри, одночасно спрощує та ускладнює догляд за локонами будинку. З одного боку, можна отримати ефект салонного укладання, не виходячи із квартири. З іншого — потрібно довго набивати руку, перепробувати різні інструменти, перш ніж волосся виглядатиме дійсно красиво. Після таких експериментів пасма почуваються не найкращим чином.
Що зробити, щоб уникнути сильних ушкоджень? Чи потрібна маска для волосся чи інший спеціальний догляд? Як відразу вибрати якісний інструмент для сушіння та укладання? Розповідаємо далі.
Надійні інструменти
Волосся найшвидше псуються по довжині саме від агресивного впливу прасок, плівок і локонів, особливо є користуватися ними щодня або через день. Те саме з фенами для волосся. Тому при покупці приладу зверніть увагу на такі моменти:
- наявність режиму іонізації – передбачає виділення позитивно заряджених іонів, які нейтралізують негативні у волосках, розплутують пасма і запобігають електризації;
- керамічні або турмалінові пластини прасування – такий матеріал нагрівається поступово, тому не так сильно псує пасма, до того ж пластини плавно і м’яко ковзають по поверхні волосся і полегшують укладання;
- ручки зручно лежать у руках і не вислизають, провід досить довгий, щоб завжди можна було дістати до розетки;
- кілька режимів нагрівання, щоб завжди була можливість регулювати температуру та швидкість укладання.
Купувати прилади для стайлінгу варто у перевірених магазинах техніки або безпосередньо у виробника: це гарантія оригінальності пристрою, який не зіпсує ваші локони.
Правильні доглядові засоби
Навіть із найякіснішими пристроями волосся все одно пошкоджується. Відновити їхню структуру, повернути блиск та гладкість допоможе косметика. Базовий догляд для тих, хто постійно сушить і укладає волосся, складається з:
- шампунь – делікатно очищає скальп і поверхню локонів;
- бальзаму – відновлює втрати волосся через негативні фактори навколишнього середовища, у тому числі водопровідної води, після кожного миття;
- кондиціонера – закриває лусочки і створює захисну плівку навколо кожної волосинки;
- маски – проникає глибоко в структуру волосся і дає більш системний та дієвий догляд.
Перед кожним сушінням або укладанням потрібно обов’язково наносити термозахист по всій довжині волосся. Зручніше розподіляти продукт руками, а не одразу бризкати їм на пасма. Не завадить олію для кінчиків: від постійної термічної обробки вони швидко висихають і можуть виглядати неакуратно.