Вівторок, 16 Липня, 2024

Ранкова пробіжка Зеленського та Осачука принесе неочікувані плоди Чернівцям?

Коли Президент України Володимир Зеленський перебував із робочим візитом у Чернівцях, він не мав змоги приділити час для екскурсії містом та оглянути хоча б історичні пам’ятки чи центральну частину. Проте вистачило вільної години, щоб вранці влаштувати пробіжку із головою Чернівецької обласної державної адміністрації Сергієм Осачуком. Коли відео із камер спостереження на вулиці Кобилянської розлетілися мережею, воно викликало амбівалентну реакцію мешканців. Та ніхто не міг подумати, що саме ця подія принесе користь подальшому розвитку Чернівців. Більш детально читайте у матеріалі на “chernivtsi-future.com.ua“.

Аби встигнути за час пробіжки оглянути найбільшу кількість цікавих місць, голова ОДА направляв Президента і прокладав маршрут по тим вулицям, які можуть похвалитися якимись пам’ятками. Зокрема, як було сказано, Володимир Зеленський та Сергій Осачук бігали вулицями Кобилянської, Шевченка, Головною, Федьковича. Саме на останній збереглися автентичні історичні вілли, обвиті плющами. Опісля голова обласної адміністрації направив гостя Чернівців у Центральний парк культури і відпочинку імені Т. Шевченка.

Саме там Президент звернув увагу на поганий стан доріжок та алей. За його словами, неможливо зберігати бажання до активних ранкових або вечірніх пробіжок, якщо спеціально облаштованих для цього місць немає. Тому Сергія Осачука попросили привести до належного стану вулички парку та облаштувати там велодоріжки. На що чиновник дав згоду та зазначив, що цією справою давно потрібно було зайнятися. Проте мер Чернівців Олексій Каспрук ніяк не міг добратися до проблеми та виділити кошти на ремонт алей.

Таким чином, вказавши на погану якість доріжок, Президент України дав настанову нашій виконавчій владі до хоча б якоїсь модернізації. Звичайно, як швидко Сергій Осачук приступить до виконання обіцянки, невідомо, проте він зазначив, що обласний бюджет знайде кошти і власними силами, без звернення по допомогу до комунальних установ чи держави, облаштує у парку алеї для бігу та велосипедні доріжки.

Latest Posts

.,.,.,.,.,.,.,. Copyright © Partial use of materials is allowed in the presence of a hyperlink to us.