Неділя, 21 Квітня, 2024

Сумка Guess: складіть виняткові іміджі

Раніше модні тенденції були такими, що якщо ремінь, туфлі та сумочка не одного кольору, ми робимо блюзнірство. В даний час ми можемо стильно порушувати правила та експериментувати. Якщо ми змінимо спосіб комбінування, крім універсального зовнішнього вигляду, то отримаємо величезну кількість нових іміджів, що виглядатиме дуже оригінально.

Ми дамо вам кілька порад для кращого поєднання гардеробу та образів.

Сумка Guess – це те доповнення, яке стане найулюбленішим для вас. В асортименті сайту інтернет-магазину Ultrashop представлено безліч колекцій різноманітних виробників одягу, взуття та інших товарів.

Ми пропонуємо вам придбати кілька речей від неймовірно відомої марки Гесс та насолодитися красою, якістю та оригінальністю. У лінійці представлені різні дизайни, кольори та фасони. Давайте ж виберемо для вас один із шедеврів!

Сумка Guess з принтами несе в собі певний ризик та сміливість. Більшість моделей мають стандартний формат: темні, кремові, коричневі та білі відтінки. Обидва варіанти просто необхідні в кожному гардеробі, адже вони дозволяють скласти різні та несхожі один на одного образи.

Якщо ви поєднуєте виріб з яскравим забарвленням з рештою одягу, результат не повинен бути надто крикливим, тому варто підбирати однотонні комбінації.

Бажаний ефект – простота, це вже вносить барвистий колорит. Саме тому такі кольори, як чорний, сірий та інші, ніколи не виходять із моди. Крім того, що аксесуари повинні поєднуватися з одягом або взуттям, також рекомендується поєднувати його з вашою фігурою. Таким чином, ви зможете виділити переваги, які вам подобаються найбільше, і приховати ті, що не симпатизують.

Придивляйтеся до розміру, форми та довжини. Якщо ви маєте високий зріст і ведете діловий спосіб життя, вибирайте великий варіант. Мініатюрні моделі підійдуть для низьких і тих, хто не бере з собою занадто велику кількість речей.

Перед покупкою приміряйте її перед дзеркалом і переконайтеся, що вона йде вам і “грає” з іміджами, які ви носите у повсякденності.

Ми пропонуємо почати з того, щоб придивитися до найбільш універсальних варіантів. Наприклад, сумка Guess середнього розміру та напівовальної форми в однотонному забарвленні добре виглядатиме з джинсами, простими сукнями.

Цю позицію та багато інших ви можете розглянути на офіційному сайті Ultrashop. Зареєструйтесь та отримайте додаткові бонуси, надихніться готовими аутфітами від стилістів маркетплейсу та отримайте задоволення. Вдалих покупок!

Latest Posts

.,.,.,.,.,.,.,. Copyright © Partial use of materials is allowed in the presence of a hyperlink to us.