Понеділок, 20 Травня, 2024

Що можна купити за криптовалюту: від оплати у кафе та до придбання квартири

Сьогодні в Україні купити за криптовалюту можна багато різних товарів – від одягу та техніки до квартир та машин. Цифрові монети приймають багато компаній, закладів громадського харчування та онлайн-магазини. Однак про таку можливість варто уточнювати заздалегідь, до замовлення їжі, послуги чи купівлі товару.

Що можна купити за криптовалюту вже сьогодні

Число людей, які обирають коіни як спосіб заробітку та оплати покупок, зростає з кожним днем. Магазини в усьому світі швидко підлаштувалися під нову реальність та почали пропонувати продукцію за біткоіни. Де сьогодні можна розплатитися криптою:

  • Мережа кофеїн Starbucks, де придбати каву тепер можна за біткоіни.
  • Турагентства пропонують оплату подорожей цифровими монетами: покупка авіаквитків, бронювання номерів у готелях та ін.
  • Університети Великобританії, США, Кіпру надають можливість платити за освіту біткоінами.
  • Купити квартиру за криптовалюту можна у Японії, США, Канаді. І такі угоди будуть повністю на офіційному рівні.
  • Деякі кафе, ресторани, магазини техніки в Японії та США.

Україна також стежить за трендами, тож надає послуги за електронні гроші. Ви можете придбати багато продуктів за крипту, аж до нерухомості.

Що можна купити на криптовалюту на території України

У нашій країні, як правило, за коіни можна робити покупки в інтернет-магазинах. В онлайн-режимі ви зможете замовити техніку, одяг, аксесуари. Цифрові фінанси також можуть використовуватися для оплати юридичних та IT-послуг, наприклад, купівля домену чи хостингу. Зустрічаються і готелі, які готові за крипту надати номери. Уважно вивчайте інформацію на веб-сайті компаній. Як правило, там прописано, якщо є можливість застосування криптовалюти. За рахунок зростання популярності таких активів підвищується і кількість подібних пропозицій. Перспектива на майбутнє – позитивна, що розширить список того, куди витратити електронні гроші.

Сьогодні можна не просто купити товари за криптовалюту, але також придбати нерухомість за коіни. Українська будівельна компанія DIM нещодавно анонсувала продаж нерухомості за крипту. Це перший забудовник на ринку нашої країни, який готовий надавати послугу за цифрові монети. Начальний етап передбачає прийом чотирьох видів стейблкоінів – USDC, USDT, BUSD, DAI. У майбутньому список буде розширено.

Latest Posts

.,.,.,.,.,.,.,. Copyright © Partial use of materials is allowed in the presence of a hyperlink to us.