Понеділок, 15 Квітня, 2024

Обладнання Robopac – рішення для оптимізації процесу пакування продукції

Сучасні технології здатні зробити власний бізнес більш ефективним і прибутковим. Пристрої для автоматизації технологічних процесів скорочують час на всіх етапах виробництва. Одним з важливих та трудомістких кроків є пакування готової продукції у коробки чи на палети. Обладнання для пакування Robopac дозволяє скористатися найкращими рішеннями провідних розробників для автоматизації пакування товарів.

Палетайзери

Палетування продукції використовується у харчовій, молочній, автомобільній та в багатьох інших галузях промисловості. Палетайзер Robopac здійснює обмотування палет з вантажем стретч-плівкою, що є найкращим способом захистити продукцію від пошкоджень під час транспортування. Палетувальне обладнання дозволяє скоротити витрати на пакувальні матеріали до 50%, робить обмотування щільним для надійного фіксування вантажу. В залежності від потреб можна обрати автоматичну чи напівавтоматичну модель. Існує чотири види даних 

палетопакувальників, що відрізняються за принципом роботи:

  • мобільний робот
  • пакувальник з обертовою “рукою”
  • пакувальник з поворотним столом
  • пакувальник з поворотним кільцем

Палетайзер може розміщуватися окремо і запускатися вручну або бути частиною автоматизованої виробничої лінії. Різноманіття моделей пакувальників на палети Robopac, від бюджетних до максимально автоматизованих, дозволяє використовувати їх як на невеликих виробництвах, так і на великих підприємствах. Обираючи модель палетопакувального обладнання, потрібно враховувати вантажність пристрою, розмір платформи для вантажу, максимальну висоту навантаження, можливість регулювання натягу плівки та кількості обмоток.

Заклеювач коробів

Заклеювач коробів використовується для продукції, що потребує пакування в картонні коробки. Це дозволяє захистити крихкі вироби, об’єднати в партію дрібну продукцію чи вироби складної форми, що не можна згрупувати на палетах самостійно. Для автоматизації процесу заклеювання коробок скотчем компанія Robopac пропонує заклеювачі або формувальники коробів. Для виробництва, на якому використовується стандартизована картонна тара, можна обрати напівавтоматичну модель для заклеювання коробів фіксованого розміру. Якщо ж продукція фасується в різну тару, підійде машина з нижнім та верхнім приводом для заклеювання коробів довільного розміру. Така модель автоматично підлаштовується під розмір коробки. Будь-яка з цих машин дозволяє заклеювати коробки звичайним чи паперовим скотчем.

Latest Posts

.,.,.,.,. Copyright © Partial use of materials is allowed in the presence of a hyperlink to us.