Субота, 18 Травня, 2024

У Чернівецькій області побудують житло для учасників АТО

Після чотиримісячної перерви відбулася сесія Чернівецької обласної ради, на якій депутати розбиралися з питанням перерозподілу обласного бюджету. Так, згідно їх рішення, були внесені відповідні зміни, одна з яких стосувалася побудови житла для учасників бойових дій. Повідомляє chernivtsi-future з посиланням на інформаційне агентство «АСС».

Так, до кінця поточного року планується виділити 3 мільйони гривень на забезпечення житлом учасників АТО. Та хоч рішення прийнято, потрібен час на створення проектно-кошторисної документації і вирішення дрібних супутніх питань. В обласній раді не обговорювали терміни початку і завершення будівництва, а також населених пунктів, де побудують оселі.

Окрім цього, акцент був поставлений на завершення тих довгобудів, які включені цього року у проект «Великого будівництва». Зокрема, йдеться про школи в області, які будуть забезпечені сучасними класами, капітальним ремонтом, новітніми освітніми технологіями тощо. Ще майже 5 мільйонів з обласного бюджету додадуть до програми боротьби із коронавірусною інфекцією. Інших вагомих видатків не планується.

Latest Posts

.,.,.,.,.,.,.,. Copyright © Partial use of materials is allowed in the presence of a hyperlink to us.