Субота, 18 Травня, 2024

Срібні сережки: мінімалістична геометрія у 2021

Геометрія в прикрасах — згодні, що звучить краще, ніж у школі? Правильні строгі лінії, гострі кути, симетрія — це тренд наступного року. Прикраси простої форми — це базові аксесуари, вони доповнюють будь-який образ, одяг, стиль. Можна сказати, що вони мають бути у скриньці кожної жінки. Знайти свою пару можна у Золотому Віку — https://zolotoyvek.ua/ru/sergi/l/vid_metalla:serebro/. У каталозі є сотні ідей, що подарувати близькій людині або собі.

Лінії, кути, мінімалізм: що буде актуальним у 2021?

Можна сміливо сказати, що геометричні прикраси — це база, з якої почалася взагалі історія ювелірних виробів. Саме перші сережки були простої форми. І якщо подумати, то це найбільш виграшна форма: вона пасує кожній жінці, сережки можна комбінувати між собою або з моносережкою-каффою.

Серебряные серьги с топазом и фианитами

Геометрія у сережках переплітається з мінімалізмом. Однак якщо останній виключає використання каменів, то геометрія — це не обов’язково відсутність інкрустації. Геометричні сережки можуть бути прикрашені одним великим каменем, декількома меншого розміру, розсипом самоцвітів. Щодо моделей та типів сережок, то це можуть бути:

  • геометричні пусети — у вигляді сфери, квадрата, кола, трикутника,
  • конго різного діаметру,
  • моделі сережок з гострими кутами,
  • сережки у вигляді сфер, напівсфер, кубів,
  • сережки-решітки чи сіточки.

Сюди ж можно віднести моделі, інкрустовані камінням смарагдової огранки, огранки квадрат, багет, принцеса.

Геометрія — це не лише трикутники та квадрати. Це ще й спіралі, овали, ромби, багатокутники, трапеції, стріли, зигзаги. Їхня спільна риса — лаконічність, але іноді ювеліри відходять від цього правила. Тоді прикраси нагадують цілі “споруди”: це різні переплетення та поєднання різних фігур, декількох мінералів, ламані лінії прикрас. В деяких прикраса геометрія може бути виражена не в чистому вигляді. Але саме вона притягує погляд.

Серебряные пуссеты без вставки

Сережки геометричної форми можуть бути як лаконічними, так і стриманими, тому однозначно сказати, що вони підходять лише для повсякденного образу, не можна. Кожна жінка може обрати саме ту модель, яка стане родзинкою. Наприклад, діловий костюм можна доповнити пусетами геометричної форми, а для вечірнього вбрання підібрати складні сережки з геометричними елементами, асиметричні моделі. Цікаво виглядають також різні пусети: їх можна носити, поєднуючи різні форми, а можна доповнювати каффи.

Latest Posts

.,.,.,.,.,.,.,. Copyright © Partial use of materials is allowed in the presence of a hyperlink to us.