Четвер, 23 Травня, 2024

Xiaomi Mi Band 5: перезавантаження з новим оновленням і функціями для активних чернівчан

Як тільки Xiaomi нарешті анонсувала свій останній фітнес-браслет Mi Band 5, чернівчанам відразу стало зрозуміло, що в новому пристрої будуть деякі поліпшення в порівнянні з його попередником Mi Band 4. Наприклад, п’яте покоління трохи більше четвертого, поставляється з новим магнітним зарядним пристроєм і деякими модернізаційними функціями у відстеженні фітнесу.

Великий кольоровий AMOLED-дисплей

Дисплей xiomi mi band 5 збільшився на 20%, з 0,95 дюйма в Mi Band 4 до 1,2 дюйма. Це дає чернівчанам більше місця на екрані для більш чіткого перегляду викликів, повідомлень і нагадувань. Пристрій поставляється з розширенням екрану 126×294, 16-бітними кольорами, підсвіткою більше 450 ніт і сенсорною клавішею для пробудження і навігації (повернення).

Xiaomi додала в Mi Band 5 магнітну зарядку. Зарядний пристрій просто прикріпить браслет за допомогою магніту. З Mi Band 4 вам потрібно бтруло зняти корпус браслета з ременя, а потім вручну замкнути його всередині зарядного кабелю. Повірте, це досить складна і довга процедура, а магніт, безумовно, більш зручний і приємний спосіб.

Mi Band 4 підтримує до 6 режимів тренувань: бігова доріжка, вправи, біг на свіжому повітрі, їзда на велосипеді, ходьба, плавання в басейні. Плюс рахує кроки, відстань і витрачені калорії. Mi Band 5 же збільшив це число до 11. Нові фітнес-режими включають ще скакалку, йогу, еліптичний і гребний тренажери.

Крім того, пристрій підтримує моніторинг тиску, дихальні вправи і індекс PAI, якого не було в Mi Band 4.

Менша батарея, але така ж продуктивність

Xiaomi вирішила зменшити ємність акумулятора свого останнього фітнес-браслета до 125 мАг з акумулятора на 135 мАг в Mi Band 4. Однак, що стосується продуктивності, компанія заявляє, що її лабораторні тести показують 2 тижні автономної роботи, як і в попередній версії. Важко повірити, що технічні характеристики не мають значення, але, можливо, Xiaomi мала оптимізувати продуктивність пристрою, щоб забезпечити однакове використання батареї, навіть якщо ємності розрізняються.

Однією з характерних особливостей браслета Mi є цілодобовий моніторинг серцевого ритму. І Mi Band 4, і Mi Band 5 мають цю функцію. Що змінилося, так це те, що Mi Band 5 має на 50% більшу точність, ніж його попередник, за даними Xiaomi. Але, незважаючи на це значне поліпшення, слід зазначити, що браслет не є медичним пристроєм. Для отримання схвалених з медичної точки зору результатів ви, як і раніше, повинні використовувати лікарняне обладнання.

Дистанційне керування камерою – ще одна нова функція Mi Band 5. Це може стати в нагоді, якщо ви хочете зробити хороше селфі, але не можете дотягнутися до свого смартфону.

Latest Posts

.,.,.,.,.,.,.,. Copyright © Partial use of materials is allowed in the presence of a hyperlink to us.