Неділя, 21 Квітня, 2024

У Чернівцях виконком заборонив штрафувати водіїв на дорогах

На останній сесії виконавчого комітету Чернівецької міської ради відбувся несподіваний казус: депутати не проголосували за надання повноважень працівникам інспекції з благоустрою та з паркування виписувати адміністративні протоколи, складати акти, накладати штрафи за порушення та взагалі проводити тимчасове затримання транспортних засобів. Тобто, по суті, у Чернівцях більше немає кваліфікованого органу, який би контролював дотримання водіями правил пересування на дорогах і паркування, що може призвести до масових порушень і нехтування всіма заборонами. Більше детально читайте в матеріалі на “chernivtsi-future.com.ua“.

За інформацією, наданою Сергієм Обшанським, директором управління благоустрою та охорони навколишнього природного середовища Департаменту житлово-комунального господарства міської ради, рішення виконавчого комітету підриває роботу управління та блокує покладені на нього обов’язки. Більше того, відсутність складених адміністративних протоколів і виписаних штрафів означатиме позбавлення міського бюджету немалих річних надходжень, приблизно 2 мільйонів гривень. Ці кошти зазвичай надходять у резерв і потім їх розподіляють на благоустрій, дороги, реконструкції та інші локальні потреби міста.

Пояснити, чому виконавчий комітет не проголосував за надання повноважень, спробував заступник міського голови Чернівців Володимир Середюк. Він нагадав, що нещодавно відбулася реорганізація управління з благоустрою, згідно якої підрозділ приєднали до Департаменту житлово-комунального господарства. При цьому потрібно було технічно змінити не тільки назву управління, але й назви посад працівників. Цього зроблено не було, у виконкомі не підтримали зміни, тож тепер Чернівці дійсно позбавилися інспекторів з паркування.

У міській раді планують подати питання на голосування знову, сподіваючись на свідоме ставлення депутатів до своєї роботи. В інакшому випадку чернівчани можуть подумати, що тепер мають змогу порушувати будь-які правила дорожнього руху та паркування, не боячись жодного покарання. Погодьтеся, звучить як початок транспортного свавілля.

Latest Posts

.,.,.,.,.,.,.,. Copyright © Partial use of materials is allowed in the presence of a hyperlink to us.