Четвер, 23 Травня, 2024

Через Чернівці буде курсувати потяг Львів – Коломия: графік руху

Через Чернівці незабаром курсувати новий потяг сполученням Львів–Коломия. За попередніми даними потяг буде курсувати по буднях починаючи з 28 лютого. Про це розповіли в Укрзалізниці, пише chernivtsi-future.com.ua.

Дизельний поїзд номер 802/801 сполученням Львів – Тернопіль – Чернівці – Коломия почне їздити з 28 лютого у будні дні.

Відправлятися зі Львова потяг буде о 7:17, з Тернополя о 9:10, у Чернівцях відправлення відбуватиметься о 13:33, а прибуватиме до Коломиї потяг о 14:34.

Відправлення поїзда з Коломиї при цьому відбуватиметься о 16:03, з Чернівців о 17:12, з Тернополя о 21:38, прибуватиме до Львова потяг о 23:27. 

Загалом поїзд з Чернівців до Львова доїжджатиме за 6 годин. Цей маршрут також буде сполучати Чернівці із Заліщиками, Чортковом, Кострижівкою, станцією Стефанешти та іншими містами і селищами.

На маршруті буде працювати комфортний поїзд з трьома вагонами ДПКр–3 2021 року виробництва. Невдовзі пасажири уже зможуть купити квитки на цей поїзд та скористатися новим маршрутом. 

Сполучення українських міст з Чернівцями в Укрзалізниці планують розвивати і надалі, адже для столиці Буковини важливо мати транспортний зв’язок з іншими обласними центрами. Розвитку залізничного сполучення з Чернівцями сприяє також міська рада. Буковинці радіють, адже зі збільшенням кількості потягів, до Чернівців зможуть частіше приїжджати туристи, а чернівчани будуть подорожувати або їздити у справах по містах України простіше та швидше.

Latest Posts

.,.,.,.,.,.,.,. Copyright © Partial use of materials is allowed in the presence of a hyperlink to us.