П’ятниця, 21 Червня, 2024

Кількість пасажирів у громадському транспорті Чернівців знову зменшили

Вчора, 27 жовтня, на черговому засіданні обласної комісії з питань техногенно-екологічної безпеки та надзвичайних ситуацій її члени переглянули деякі карантинні обмеження у «червоній» зоні небезпеки та посилили їх. Під приціл, окрім роботи закладів громадського харчування і дитячих садків, потрапив громадський транспорт. Повідомляє про подію “chernivtsi-future.com.ua” з посиланням на інформаційне агентство «АСС».

Раніше кількість пасажирів, дозволена при перевезені у тролейбусах і маршрутках, оцінювалася у кількість місць для сидіння. Відсьогодні, 28 жовтня, у громадський транспорт дозволяється запускати лише таку кількість людей, яка дорівнює половині наповненості сидячих місць. Тобто, якщо сидінь у маршрутному автобусі 20, то одночасно у салоні машини можуть знаходитися тільки 10 пасажирів. З тролейбусами діє така ж схема.

Окрім Чернівців, до списку територій «червоної» зони, де будуть діяти нові карантинні заборони, входить місто Новодністровськ, а також Кельменецький, Кіцманський та Хотинський райони Чернівецької області. За виконання вищевказаного рішення несе відповідальність перевізник, тобто водій громадського транспорту, якого штрафуватимуть у разі порушення постанови комісії з питань ТЕБ і НС.

Latest Posts

.,.,.,.,.,.,.,. Copyright © Partial use of materials is allowed in the presence of a hyperlink to us.