Четвер, 23 Травня, 2024

Що важливо знати під час вибору заправних станцій?

Для тривалих поїздок заправна станція це ідеальний варіант. Ще й вигідним вважається вибір adblue. Наприклад, обсягу 30 л вистачить у середньому на 1500 – 3000 км. Кожен житель Чернівців має можливість переконатися у перевагах такого вибору.

Чому вибирають Adblue?

Це вигідна пропозиція для тих клієнтів, які поспішають, цінують свій час та хочуть взяти невеликий запас Adblue із собою в дорогу. Також цей варіант вибирають ті клієнти, які бажають спробувати нову марку реагенту. Варто додати, що застосування засобу ще й сприяє очищенню вихлопних газів. Переконатись у цьому може кожен, нейтралізатор вихлопних газів користується популярністю.

Багато хто цікавиться тим, як працює Adblue? Все просто насправді. Розчин уприскують у відпрацьовані гази автомобіля перед каталізатором. Тут і проходить хімічна реакція. Як результат – шкідливі оксиди азоту перетворюються на азот та нешкідливу воду.

Міф №1 – Adblue – добавка в дизпаливо. Це абсолютно неправильне судження, адже розчин не контактує з дизпаливом.

Після того, як ви вирішили adblue купити, потрібно визначитися: самостійно ви виконуватимете доливку або будете звертатися для цього в сервісний центр.

Покрокова інструкція, як долити Adblue

В інтернет-магазині «STRANS-SHOP» жителі Чернівців можуть купити адблю, оцінивши переваги такого вибору.

Щоб провести операцію з доливання, важливо виконати кілька простих кроків.

  1. Необхідно дивитися на контрольну лампу або повідомлення, яке з’являється за низького рівня Adblue. Потрібно хоч би досягти рівня 5 літрів.
  2. Наступний крок – знайти пробку бака Adblue та заповнити його.
  3. Потрібно дочекатися вимкнення повідомлення, або контрольної лампи. Після цього можна запускати двигун. Буквально кілька хвилин слід почекати, якщо заливаєте Adblue в порожній бак.

Потрібно кілька слів сказати про зберігання Adblue. Оптимальна температура від -12 до +32 градусів, термін зберігання щонайменше рік.

Коли додають Adblue?

Варто додати, що однозначної відповіді на це питання немає, адже все залежить від стилю водія. У той період, коли на повідомлення на панелі приладів, або контрольна лампа, символ сповіщають про те, що необхідна добавка, тоді і варто долити Adblue.

Найкращим варіантом стане доливання перед тривалими поїздками, подорожами. Адже в тому випадку, якщо в баку закінчиться Adblue, двигун просто не запуститься.

Жителі Чернівців можуть замовити якісну рідину в інтернет-магазині «STRANS-SHOP», це стане запорукою безперебійної та головне довгої роботи каталізатора.

Latest Posts

.,.,.,.,.,.,.,. Copyright © Partial use of materials is allowed in the presence of a hyperlink to us.