Понеділок, 20 Травня, 2024

Про Раміну Есхакзай, підготовку до інтерв’ю, спілкування з гостями та складні теми

По-справжньому талановитий інтерв’юер на сьогоднішній день є не таким частим явищем. Адже для цієї роботи, окрім величезного почуття такту, вміння слухати і чути, необхідно також ретельно та різнобічно готуватися до інтерв’ю, і, звичайно, підбирати цікаві питання.

Щоб переконатися в цьому, читайте інтерв’ю Раміна Есхакзай для Folga.com.ua. Ну, а ми наведемо вам, шановні чернівчани, деякі аспекти її інтерв’ю.

Про впевненість та зібраність

За словами дівчини, ці якості є її природною навичкою. Незважаючи на внутрішні хвилювання, за її виглядом про це ніколи не скажеш. І надмірна веселість може лише проявом стресу.

Про ритуали перед інтерв’ю

Журналістка зізнається, що вона обходиться без цього. Проте без ретельної підготовки та занурення на тему ніяк.

Про конкуренцію та наявність бажання бути кращим за своїх колег

За словами Раміни, до всіх героїв вона ретельно готується, займаючись обробкою всіх інформаційних джерел. Але щоб когось обігнати, – таких цілей немає. Головне, щоб у результаті вийшов якісний матеріал.

Про незручні питання

Дівчина каже, що ще до того, як інтерв’ю записуватиметься, вона завжди попереджає, що питання будуть різного характеру, і гість має право не відповідати.

Про те, де закінчується наполегливість

Журналістка має свої моральні принципи, тому доки вона не почує від героя тверду відмову, вона може час від часу (раз на один-два місяці) писати йому.Якщо в результаті буде отримана відмова, вона це приймає і більше не турбує людину.

Коли гості не приходять на зустріч

За словами дівчини, непрофесійність гостя іноді дається взнаки. Але у такому разі вона призначає ще одну зустріч.

Про складні та гострі теми та реакцію глядачів на випуски подібного роду

Соціальні випуски набирають більше переглядів, аніж звичайні. І це стабільно. Натомість, коли приходить на інтерв’ю та чи інша зірка, практично неможливо передбачити, чи викликає розмова інтерес у глядача.

Однак, Раміна зазначає, що найскладніший чинник під час роботи над соціальною темою полягає у моральній складовій, бо вона разом із героями переносить усі хвилювання, і в моральному сенсі потім дуже непросто відходити від усього цього.

Про те, що сказала б самій собі десять років тому

Дівчина відповідає, що порадила б собі не витрачати час на людей, які вважають за краще багато говорити і мало робити.

Latest Posts

.,.,.,.,.,.,.,. Copyright © Partial use of materials is allowed in the presence of a hyperlink to us.